Eskişehir Haberci Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Kültür-Sanat

Doru ve Karatay Özdilek Eskişehir’de

Özdilek Eskişehir’ den Çocuklara Yarıyıl Hediyesi

Özdilek Eskişehir, yarıyıl tatilinde çocukların motivasyonlarını arttırmak amacıyla ve eğlenceli bir hafta sonu geçirmeleri için Doru ve Karatay etkinliğini gerçekleştirdi.

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay Özdilek Eskişehir'de çocuklarla buluştu. Çocukların televizyonda en sevdiği karakterlerden olan sevimli taylar Doru ve Karatay çocuklarla birlikte dans ederek eğlendiler. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Doru ve Karatay çocuklara arkadaşlığın öneminden de bahsetti. Özdilek Eskişehir’de unutulmaz bir yarıyıl tatili yaşayan çocuklar, gösteri sonunda sevdikleri çizgi kahramanları ile fotoğraf çektirdiler.

Yarıyıl tatilinde çocuklar Özdilek Eskişehir’de eğlenmeye devam edecek., 28 - 29 Ocak Küçük Prens çocuk tiyatrosu ve 4 – 5 Şubat Sahnenin Yıldızı Sensin etkinlikleri gerçekleştirilecek. 14.00 – 17.00 seanslarında gerçekleşecek heyecan dolu gösteriye tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek. Yarıyıl tatilinde eğlencenin adresi yine Özdilek Eskişehir olmaya devam edecek.

 

 

 

 

 Gönderen: journal
553 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar