Cumhur İttifakı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu Eskişehir sokaklarını gezmeye vatandaşları dinlemeye devam ediyor.
Eskişehir'in bir çok yerinde benzer sorunların olduğu da bu geziler sırasında kayıtlara geçiyor. En son Esentepe Mahallesini ziyaret eden Nebi Hatipoğlu Esentepe sakinlerinin sorunlarını dinleyerek Esentepe'nin ihmal edilen haline tepki göstererek çözüm üreteceklerini ifade etti.